Aktywne wakacje na Śląskim

fot. arch. BP Tomasz Żak fot. arch. BP Tomasz Żak
Rusza coroczna akcja Stadionu Śląskiego „Lato Otwartych Boisk”

Stadion Śląski po raz kolejny zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wakacji w mieście. Już od 25 czerwca na obiektach treningowych stadionu rusza Lato Otwartych Boisk.

Akcja potrwa do 31 lipca. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży od 6 do 16 roku życia. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Aktywności realizowane będą na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego. Do dyspozycji uczestników będą boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, korty tenisowe oraz bieżnia lekkoatletyczna. W programie przewidziano m.in. gry i zabawy sportowe, warsztaty plastyczne oraz zajęcia rekreacyjno-ruchowe. W ramach akcji przeprowadzone zostaną liczne konkursy z nagrodami. Ponadto uczestnicy będą mogli zwiedzić wnętrze „Kotła Czarownic” i wejść do szatni reprezentacji, na arenę główną, zasiąść na trybunach, a także zobaczyć wystawę „Potęga emocji. Stadion Śląski 1956-2018”, na którą składają się fotografie, fragmenty nagrań oraz oryginalne eksponaty zaprezentowane w multimedialny sposób. W

zajęciach można uczestniczyć zarówno indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.

Projekt współfinansowany jest z budżetu Województwa Śląskiego.

Załączniki
Plakat [PDF 4,1MB]

Linki do stron zewnętrznych
Więcej na stronie Stadionu Śląskiego