Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Komunikacji i Transportu (KT)

adres: Siedziba - ul. Reymonta 24 / Poczta - ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 77 40 933, 77 40 934
faxy: +48 (32) 77 40 935
adres email: transport@slaskie.pl
Janusz Berkowski [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 934
Nr pokoju: 820
Adres email: transport@slaskie.pl

Ewa Mucha [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 934
Nr pokoju: 818
Adres email: transport@slaskie.pl

Lucjan Machowski [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 925
Nr pokoju: 804
Adres email: lmachowski@slaskie.pl

Danuta Czechowicz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 937
Nr pokoju: 811
Adres email: dczechowicz@slaskie.pl

Ilona Szkudlarek [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 32 77 40 740
Nr wew: 740
Nr pokoju: 810
Adres email: iszkudlarek@slaskie.pl

Adrian Irla [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 927
Nr pokoju: 807
Adres email: airla@slaskie.pl

Maciej Lisowski [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 32 77 40 043
Nr wew: 043
Nr pokoju: 801
Adres email: mlisowski@slaskie.pl
Zadania: Sprawy związane z transportem drogowym osób

Adrian Woźniak [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 32 77 40 038
Nr wew: 038
Nr pokoju: 822
Adres email: awozniak@slaskie.pl
Zadania: Sprawy związane z transportem kolejowym

Aneta Budzyńska [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 928
Nr pokoju: 813
Adres email: abudzynska@slaskie.pl

Zofia Matusz [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 934
Nr wew: 934
Nr pokoju: 819
Adres email: zmatusz@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie