Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Kultury (KL)

adres: Siedziba - ul. Reymonta 24 / Poczta - ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 77 40 236
faxy: +48 (32) 77 40 030
adres email: kultura@slaskie.pl
Przemysław Smyczek [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 025
Nr wew: 025
Nr pokoju: 412A
Adres email: psmyczek@slaskie.pl

Gabriela Gros [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 026
Nr wew: 026
Nr pokoju: 412A
Adres email: ggros@slaskie.pl

Marta Rudzińska [vCard]
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 215
Nr wew: 215
Nr pokoju: 414
Adres email: mrudzinska@slaskie.pl

Agnieszka Sukiennik [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 010
Nr wew: 010
Nr pokoju: 401
Adres email: asukiennik@slaskie.pl

Adam Hajduga [vCard]
Kierownik
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 028
Nr wew: 028
Nr pokoju: 415
Adres email: ahajduga@slaskie.pl

Małgorzata Ranecka [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 025
Nr wew: 025
Nr pokoju: 412A
Adres email: mranecka@slaskie.pl

Bogusława Piotrowska [vCard]
Stanowisko ds. organizacyjno-kadrowych,
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 218
Nr wew: 218
Nr pokoju: 418
Adres email: bpiotrowska@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie