Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Gabinet Marszałka (GM)

adres: ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 20 78 290, 287
faxy: +48 (32) 20 78 291
adres email: marszal@slaskie.pl
Katarzyna Kuczyńska-Budka [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 290
Nr wew: 289
Nr pokoju: 290
Adres email: k.kuczynska@slaskie.pl

Zbigniew Faruga [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 283
Nr wew: 283
Nr pokoju: 283
Adres email: zfaruga@slaskie.pl

Marlena Grybska [vCard]
Asystent Marszałka
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 389
Nr wew: 389
Nr pokoju: 388
Adres email: mgrybska@slaskie.pl
Zadania: Asystent Wicemarszałka Stanisława Dąbrowy

Natalia Pińkowska [vCard]
Asystent Marszałka
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 285
Nr wew: 285
Nr pokoju: 285
Adres email: npinkowska@slaskie.pl
Zadania: Asystent Członka Zarządu Henryka Mercika

Agnieszka Baran [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 285
Nr wew: 285
Nr pokoju: 285
Adres email: abaran@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Członka Zarządu Henryka Mercika


Olga Klich [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 290
Nr wew: 290
Nr pokoju: 290
Adres email: oklich@slaskie.pl
Zadania: Gabinet Marszałka Województwa

Monika Kułak [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 389
Nr wew: 389
Nr pokoju: 389
Adres email: mkulak@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Wicemarszałka Stanisława Dąbrowy

Katarzyna Pokrontka [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 387
Nr wew: 387
Nr pokoju: 387
Adres email: kpokrontka@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Członka Zarządu Kazimierza Karolczaka

Agnieszka Wontor [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 290
Nr wew: 290
Nr pokoju: 290
Adres email: awontor@slaskie.pl
Zadania: Gabinet Marszałka Województwa

Agata Góra [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 287
Nr wew: 287
Nr pokoju: 287
Adres email: agora@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Wicemarszałka Michała Gramatyki

Katarzyna Domańska-Błaszczyk [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 356
Nr wew: 356
Nr pokoju: 365
Adres email: dialog@slaskie.pl

Magdalena Stolorz-Świerk [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 355
Nr wew: 355
Nr pokoju: 365
Adres email: dialog@slaskie.pl

Robert Wośko [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 355
Nr wew: 355
Nr pokoju: 365
Adres email: dialog@slaskie.pl

Jacek Brzezinka [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 489
Nr wew: 489
Nr pokoju: 489
Adres email: jbrzezinka@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Zbigniew Piątek [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 912
Nr wew: 912
Nr pokoju: 128
Adres email: zpiatek@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Andrzej Romański [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 390
Nr wew: 390
Nr pokoju: 283
Adres email: aromanski@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Rafał Ryplewicz [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 489
Nr wew: 489
Nr pokoju: 489
Adres email: rryplewicz@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Przemysław Wrona [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 489
Nr wew: 489
Nr pokoju: 489
Adres email: pwrona@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Magdalena Gil [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 392
Nr wew: 392
Nr pokoju: 392
Adres email: mgil@slaskie.pl

Żaneta Król [vCard]
Inspektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 392
Nr wew: 392
Nr pokoju: 392
Adres email: zkrol@slaskie.pl

Beata Banaś [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 32 20 78 361
Nr wew: 361
Nr pokoju: 362
Adres email: bbanas@slaskie.pl

Katarzyna Miazio [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 390
Nr wew: 390
Nr pokoju: 390
Adres email: kmiazio@slaskie.pl

Marzena Sitko [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 390
Nr wew: 390
Nr pokoju: 390
Adres email: msitko@slaskie.pl

Magdalena Łuka [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 390
Nr wew: 390
Nr pokoju: 390
Adres email: mluka@slaskie.pl

Dominik Dragon [vCard]
Inspektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 390
Nr wew: 390
Nr pokoju: 390
Adres email: ddragon@slaskie.pl

Wioletta Kołodziejska [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 361
Nr wew: 361
Nr pokoju: 362
Adres email: wkolodziejska@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie