Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej (ZD)

adres: ul. Ligonia 46 /siedziba - ul. Reymonta 24 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 77 40 953, 954
faxy: +48 (32) 77 40 906
adres email: wydz.zdrowia@slaskie.pl
Barbara Daniel [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 953
Nr pokoju: 511
Adres email: b.daniel@slaskie.pl

Marek Piekarski [vCard]
Zastępca Dyrektora ds. Restrukturyzacji i Ochrony Zdrowia
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 955
Nr pokoju: 508
Adres email: mpiekarski@slaskie.pl

Bożena Siedlecka [vCard]
Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 954
Nr pokoju: 512
Adres email: bsiedlecka@slaskie.pl

Jan Zieliński [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 638
Nr pokoju: 038
Adres email: jzielinski@slaskie.pl
Zadania: siedziba ul. Dąbrowskiego 23

Marta Zawadzka [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 964
Nr pokoju: 521
Adres email: mzawadzka@slaskie.pl

Agnieszka Przeniosło [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 044
Nr pokoju: 408 B
Adres email: aprzenioslo@slaskie.pl

Ilona Nawara-Malik [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 948
Nr pokoju: 502
Adres email: i.nawara@slaskie.pl

Grzegorz Gwóźdź [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 720
Nr pokoju: 504
Adres email: ggwozdz@slaskie.pl

Jarosław Malik [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 907
Nr pokoju: 516
Adres email: jmalik@slaskie.pl

Maria Dzierżęga [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 909
Nr pokoju: 517
Adres email: mdzierzega@slaskie.pl

Halina Dachwitz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 965
Nr pokoju: 404
Adres email: dachwitz@slaskie.pl

Aleksandra Karnówka [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 953, 954
Nr pokoju: 510
Adres email: wydz.zdrowia@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie