Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Organizacyjny (OR)

adres: Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 20 78 681
faxy: +48 (32) 20 78 381
adres email: wydzial.or@slaskie.pl
Adriana Solecka [vCard]
Dyrektor - Dyrektor Urzędu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 380
Adres email: asolecka@slaskie.pl

Joanna Kina-Piechota [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 382
Adres email: jkina-piechota@slaskie.pl

Dawid Kupietz [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 381
Nr wew: 381
Nr pokoju: 382
Adres email: dkupietz@slaskie.pl

Tatiana Soszyńska [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 385, 381
Nr wew: 385, 381
Nr pokoju: 377
Adres email: tsoszynska@slaskie.pl

Leszek Wawszczyk [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 567
Nr wew: 567
Nr pokoju: 585
Adres email: lwawszczyk@slaskie.pl

Robert Lipka [vCard]
Audytor wewnętrzny
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 631
Nr wew: 631
Nr pokoju: 631
Adres email: rlipka@slaskie.pl

Maciej Gepfert [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 661
Nr wew: 661
Nr pokoju: 561
Adres email: mgepfert@slaskie.pl

Tomasz Błachnio [vCard]
Telefon zewnętrzny: (32) 20 78 167
Nr wew: 167
Nr pokoju: 167
Adres email: tblachnio@slaskie.pl

Marta Kocjan [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 559
Nr wew: 559
Nr pokoju: 559
Adres email: mkocjan@slaskie.pl

Joanna Porowska-Wywioł [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 32 20 78 561
Nr wew: 561
Nr pokoju: 561
Adres email: jporowska@slaskie.pl

Paulina Wąsowicz [vCard]

Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 364
Nr wew: 364
Nr pokoju: 364
Adres email: pwasowicz@slaskie.pl

Marek Pszonak [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 363
Nr wew: 363
Nr pokoju: 363
Adres email: mpszonak@slaskie.pl

Małgorzata Marszałek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 373
Nr wew: 373
Nr pokoju: 373
Adres email: mmarszalek@slaskie.pl

Małgorzata Chruściel [vCard]
Kierownik
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 568
Nr wew: 568
Nr pokoju: 569
Adres email: mchrusciel@slaskie.pl

Anna Kornak [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (032) 20 78 383
Nr wew: 383
Nr pokoju: 383
Adres email: akornak@slaskie.pl

Katarzyna Bator [vCard]
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 20 78 381
Nr wew: 381
Nr pokoju: 381
Adres email: kbator@slaskie.pl

Jolanta Kizling [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 381
Adres email: jkizling@slaskie.pl

Paweł Kuźniak [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 533
Nr wew: 533
Nr pokoju: 500
Adres email: pkuzniak@slaskie.pl

Agata Skwiercz [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 665
Nr wew: 565
Nr pokoju: 565
Adres email: askwiercz@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie