Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (FR)

adres: Siedziba - ul. Dąbrowskiego 23 / Poczta - ul. Ligonia 46 Katowice Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 77 40 130/232/122/144
faxy: +48 (32) 77 40 196/191
adres email: efrr@slaskie.pl
Jerzy Solecki [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 130
Nr wew: 130
Nr pokoju: 1.31
Adres email: jsolecki@slaskie.pl

Monika Duda-Szmyd [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 144
Nr wew: 144
Nr pokoju: 1.43
Adres email: mszmyd@slaskie.pl

Lidia Koczur [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 122
Nr wew: 122
Nr pokoju: 1.21
Adres email: lkoczur@slaskie.pl

Barbara Malcharek [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 122
Nr wew: 122
Nr pokoju: 1.23
Adres email: bmalcharek@slaskie.pl

Małgorzata Noga [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 232
Nr wew: 232
Nr pokoju: 1.29
Adres email: mnoga@slaskie.pl

Agnieszka Mika [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 346
Nr wew: 346
Nr pokoju: 346
Adres email: amika@slaskie.pl
Zadania: +48 (32) 77 40 224

Urszula Giermańska [vCard]
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 232
Nr wew: 232
Nr pokoju: 1.30
Adres email: ugiermanska@slaskie.pl
Zadania: SEKRETARIAT;
Fax: +48 (32) 77 40 196

Gabriela Kramarczyk - Iwan [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 122
Nr wew: 122
Nr pokoju: 1.22
Adres email: gkramarczyk@slaskie.pl
Zadania: SEKRETARIAT;
Fax: +48 (32) 77 40 314

Natalia Miodońska [vCard]
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 130
Nr wew: 130
Nr pokoju: 1.30
Adres email: nmiodonska@slaskie.pl
Zadania: SEKRETARIAT

Agnieszka Szostok [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 144
Nr wew: 144
Nr pokoju: 1.44
Adres email: aszostok@slaskie.pl
Zadania: SEKRETARIAT;
Fax: +48 (32) 77 40 191

Bożena Borecka [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 120
Nr wew: 120
Nr pokoju: 1.20
Adres email: bborecka@slaskie.pl

Piotr Ryza [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 145
Nr wew: 145
Nr pokoju: 1.45
Adres email: pryza@slaskie.pl

Tomasz Ginter [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 120
Nr wew: 120
Nr pokoju: 1.20
Adres email: tginter@slaskie.pl

Justyna Kozak [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 321
Nr wew: 321
Nr pokoju: 3.21
Adres email: jkozak@slaskie.pl

Anna Domżalska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 321
Nr wew: 321
Nr pokoju: 3.21
Adres email: adomzalska@slaskie.pl

Michał Niemyjski [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 321
Nr wew: 321
Nr pokoju: 3.21
Adres email: mniemyjski@slaskie.pl

Dariusz Kuroczka [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 307
Nr wew: 307
Nr pokoju: 3.07
Adres email: dkuroczka@slaskie.pl

Małgorzata Poloczek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 309
Nr wew: 309
Nr pokoju: 3.09
Adres email: mapoloczek@slaskie.pl

Andrzej Kubiś [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 212
Nr wew: 212
Nr pokoju: 1.12
Adres email: akubis@slaskie.pl

Joanna Saternus [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 343
Nr wew: 343
Nr pokoju: 3.43
Adres email: jsaternus@slaskie.pl

Iwona Kozłowska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 145
Nr wew: 145
Nr pokoju: 1.45
Adres email: ikozlowska@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie