Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami (GK)

adres: ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 20 78 180
faxy: +48 (32) 20 78 181
adres email: geodezja@slaskie.pl
Andrzej Figas [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 180
Nr wew: 180
Nr pokoju: 180
Adres email: afigas@slaskie.pl

Katarzyna Puzia [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 180
Nr wew: 180
Nr pokoju: 180
Adres email: kpuzia@slaskie.pl

Mariola Kowalska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 185
Nr wew: 185
Nr pokoju: 185
Adres email: mkowalska@slaskie.pl
Zadania: Najmy, dzierżawy, użyczenia 32 20 78 185
Opłaty za użytkowanie wieczyste 32 20 78 185
Zbycie nieruchomości 32 20 78 186-187
Zbycie lokali mieszkalnych 32 20 78 187
Zgody właścicielskie (wycinka drzew, wejścia w teren) 32 20 78 187

Katarzyna Piszcz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 183
Nr wew: 183
Nr pokoju: 183
Adres email: kpiszcz@slaskie.pl

Jarosław Duch [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 183
Nr wew: 183
Nr pokoju: 183
Adres email: jduch@slaskie.pl

Katarzyna Piętak [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 178
Nr wew: 178
Nr pokoju: 178
Adres email: kpietak@slaskie.pl

Jolanta Kania [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 180
Nr wew: 180
Nr pokoju: 180
Adres email: jkania@slaskie.pl

Katarzyna Martyniak [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 180
Nr wew: 180
Nr pokoju: 180
Adres email: kmartyniak@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie