Nagrody w dziedzinie sportu - 2011

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego
za wybitne osiągniecia sportowe zawodników w 2010 roku

L.P. IMIĘ I NAZWISKO DYSCYPLINA / KATEGORIA WIEKOWA KLUB OSIĄGNIĘCIA
1 Bartosz Łosiak siatkówka plażowa / junior Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów
2 Piotr Kantor siatkówka plażowa / junior MKS Dąbrowa Górnicza 1 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów
3 Aleksandra Nowak taekwon-do itf / senior Częstochowska Akademia Taekwon-do 1 miejsce w Mistrzostwach Europy seniorów
4 Katarzyna Pawlik pływanie / senior WSSiR Start Katowice 3 miejsce na Mistrzostwach Świata seniorów
5 Dawid Ersetic zapasy / junior Unia Racibórz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów
6 Mateusz Wolny zapasy / junior Unia Racibórz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów
7 Dawid Kareciński zapasy / junior KS Pogoń Ruda Śląska 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
8 Mateusz Michalski pływanie / senior WSSiR Start Katowice 3 miejsce na Mistrzostwach Świata seniorów
9 Barbara Koczyba podnoszenie ciężarów / junior WSSiR Start Katowice 1 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów
10 Grażyna Wojciechowska łucznictwo / senior WSSiR Start Katowice 3 miejsce w Mistrzostwach Europy seniorów
11 Jakub Hałas pływanie / junior WSSiR Start Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów
12 Karolina Hamer pływanie / senior WSSiR Start Katowice 2 miejsce na Mistrzostwach Świata seniorów
13 Kamil Marzec szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
14 Bartłomiej Łysik szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
15 Marta Puda szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 2 miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów
16 Maciej Regulewski szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
17 Angelika Wątor szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
18 Pamela Warszawska szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
19 Katarzyna Rak szermierka / junior TMS Zagłebie Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
20 Anna Słowiok narciarstwo AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
21 Sebastian Gazurek narciarstwo / junior NKS Trójwieś Beskidzka 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
22 Łukasz Goryl saneczkarstwo / junior ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
23 Mirosław Sojka saneczkarstwo / junior ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
24 Laura Grzyb boks / junior BKS IMEX Jastrzębie Zdrój 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
25 Aneta Palica boks / junior BKS IMEX Jastrzębie Zdrój 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
26 Dawid Kołakowski koszykówka / junior MKS Zabrze 2 miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów
27 Artur Pióro pływanie / senior AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Europy seniorów
28 Daria Kabiesz lekka atletyka ISIRS Start Wisła 1 miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów
29 Sandra Brodacka boks / junior GUKS Carbo Glwiice 3 miejsce na Mistrzostwach Europy młodzieżowców
30 Sandra Spyra podnoszenie ciężarów / młodzieżowiec KU AZS Akademii im. Jana Długosza Cz-wa 3 miejsce na Mistrzostwach Europy młodzieżowców
31 Renata Bekier siatkówka plażowa / młodzieżowiec MOSiR Mysłowice 3 miejsce na Mistrzostwach Europy młodzieżowiec
32 Paula Wyczechowska łucznictwo / junior LKS Łucznik Żywiec 2 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
33 Joanna Rząsa łucznictwo / junior LKS Łucznik Żywiec 2 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
34 Paweł Zarzecki łucznictwo / junior LKS Łucznik Żywiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
35 Natalia Leśniak łucznictwo / junior LKS Łucznik Żywiec 2 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
36 Magdalena Holeksa brydż sportowy / junior BUKS MDK MOSM Bytom 1 miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów
37 Izabela Weinhold brydż sportowy / junior BUKS MDK MOSM Bytom 1 miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów
38 Mateusz Rycak judo / junior GKS Czarni Bytom 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
39 Marcin Wydrzyński judo / junior GKS Czarni Bytom 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
40 Janusz Wojnarowicz judo / senior GKS Czarni Bytom 3 miejsce na Mistrzostwach Europy seniorów
41 Agata Jelonkiewicz lekka atletyka / junior MKS MOS Płomień Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
42 Dawid Żebrowski lekka atletyka / junior MKS MOS Płomień Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
43 Jagoda Zagała szermierka / junior Piast Gliwice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
44 Natalia Krupińska lekka atletyka / junior UKS Olimp Mazańcowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
45 Monika Hojnisz biathlon / junior UKS Lider Katowice 3 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorek
46 Adam Małysz narciarstwo / senior Wisła Ustronianka Wisła 2 miejsce w Igrzyskach Olimpijskich
47 Piotr Szymala karate / senior KS Shindo Cieszyn 1 miejsce w Mistrzostwach Świata seniorów
48 Martyna Kisiel taekwon-do itf / senior KS Dragon Janów 1 miejsce w Mistrzostwach Europy seniorów
49 Paula Piotrowska taekwon-do itf /junior KS Dragon Janów 1 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
50 Marcin Żołna kajakarstwo / junior UMS MOSM Tychy 2 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów
51 Jakub Goliniewski triathlon / junior AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
52 Tomasz Sikora biathlon / senior AZS AWF Katowice 1 miejsce w Mistrzostwach Świata seniorów
53 Rafał Lepel biathlon / junior AZS AWF Katowice 3 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów
54 Magdalena Pasternak szermierka / junior AZS AWF Katowice 2 miejsce w Mistrzostwach Świata juniorów
55 Katarzyna Chlebisz akrobatyka sportowa / junior AZS AWF Katowice 3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
56 Aleksandra Białas akrobatyka sportowa / junior AZS AWF Katowice 3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
57 Alicja Ziaja strzelectwo sportowe / senior KŚ AZS Strzelectwa Sportowego Częstochowa rekord świata
58 Magdalena Gwizdoń biathlon / senior BLKS Żywiec 1 miejsce w Mistrzostwach Świata seniorów
59 Aneta Ogińska akrobatyka sportowa / junior DOSiR Sokolnia Chorzów 3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
60 Magdalena Rajtor akrobatyka sportowa / junior DOSiR Sokolnia Chorzów 3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
61 Wojciech Dackiewicz akrobatyka sportowa / junior DOSiR Sokolnia Chorzów 3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
62 Sandra Pypłacz akrobatyka sportowa / junior DOSiR Sokolnia Chorzów 3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów
63 Krzysztof Brzozowski lekka atletyka / junior MKS-MOS Płomień Sosnowiec rekord świata
64 Maciej Wilczek karate KS Shindo Cieszyn 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
65 Joanna Taczewska brydż sportowy Piast Gliwice 1 miejsca w Mistrzostwach Świata juniorów
66 Karolina Ścieszka karate / senior KSA Atemi Bielsko-Biała 3 miejsce w Mistrzostwach Europy seniorów
67 Bartłomiej Wawak kolarstwo KS JBG-2 Warszowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
68 Krzysztof Tokarski pływanie MKS SMS Victoria Racibórz - ZSOMS 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
69 Katarzyna Nawaryńska pływanie MKS SMS Victoria Racibórz - ZSOMS 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
70 Dominik Zyg pływanie MKS MOS Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
71 Patryk Nowak pływanie AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
72 Łukasz Kudła pływanie AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
73 Szymon Warwas pływanie AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
74 Wojciech Kaczmarek pływanie AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
75 Jakub Świerczyński pływanie AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów
76 Mikołaj Machnik pływanie AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów