Gotowi na huczną zabawę?

 graf. Telewizja Polsat graf. Telewizja Polsat
Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Asystent imprezowicza

Telewizja Polsat po raz kolejny organizuje zabawę sylwestrową w województwie śląskim. Tegoroczna impreza odbędzie się w miejscu, które jest symbolem regionu – na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Zaproszone przez Telewizję Polsat gwiazdy to krajowy top. Nowy rok będą z nami witać: Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Łobuzy, Ewa Farna, Sławomir, Liz Mitchell (wokalistka Boney M), The Show a Tribute to Abba, The Gipsy Band, Grzegorz Hyży, Cleo, Ewelina Lisowska oraz Feel.

Wstęp na sylwestrową zabawę na Stadionie Śląskim jest darmowy. Otwarcie bram o godz. 18.30. Sylwester rozpocznie się o 19.30. Zakończenie przewidziano na godz. 1.30.

Organizatorzy zadbali o odpowiednią komunikację publiczną. Oprócz specjalnego rozkładu jazdy KZK GOP będzie też zwiększony tabor Kolei Śląskich. Na terenie Parku Śląskiego na czas sylwestrowej zabawy wyznaczono 4 duże parkingi. Kupując tutaj bilet na parking do 31 grudnia do godz. 16.00, zapłacimy 20 zł. Po tym czasie bilet kosztować będzie 30 zł.

Przygotowano specjalny poradnik – „asystent imprezowicza”, w którym znajdziemy wszelkie istotne informacje związane z Sylwestrem na Stadionie Śląskim.

„Zapraszam wszystkich mieszkańców naszego regionu, ale też z innych części kraju. To będzie niezapomniana noc. To będzie energetyczne przeżycie, które pozwoli nam wszystkim wejść w 2019 rok z pozytywną energią” – stwierdził marszałek Jakub Chełstowski.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie graf. Telewizja Polsat graf. Telewizja Polsat Zdjęcie

Załączniki
"Asystent imprezowicza” - wszelkie istotne informacje związane z Sylwestrem na Stadionie Śląskim [PDF 24,2MB]
Mapa imprezy [PDF 2,2MB]
Parkingi - mapa [PDF 2,4MB]

Linki do stron zewnętrznych
Bilety parkingowe
Sylwestrowa Moc Przebojów - strona internetowa

Filmy