High Festival już w sierpniu na Stadionie Śląskim

 graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora
Po koncertach Dawida Podsiadły, które były spektakularnym sukcesem frekwencyjnym i komercyjnym, w połowie sierpnia do Kotła Czarownic zawitają kolejne wielkie rodzime gwiazdy, w tym Sanah, Chivas i kultowa Paktofonika

W ciągu dwóch dni na Śląskim wystąpi aż 12 najpopularniejszych polskich wykonawców. 15 sierpnia publiczność zobaczy i usłyszy: Tribbsa, Paulę Biskup, Bryskę, Kacperczyka, Vito Bambino, zaś gwiazdą wieczoru będzie Sanah. Dzień później sceną zawładną Szpaku, Dobrzan, Kukon, PRO8BL3M, Chivas i Paktofonika.

- High Festival to wyjątkowy cykl letnich festiwali, który wpisuje się w mapę wydarzeń o randze tych, których nie powinno się pominąć, jeśli trzyma się rękę na muzycznym pulsie. Fanów muzyki czekać będą dwa dni wypełnione pełnowymiarowymi koncertami największych gwiazd polskiej sceny, wśród których nie zabraknie również czołowych przedstawicieli sceny hip-hopowej. Muzyczny eklektyzm, atmosfera festiwalowego miasteczka, scena godna największych imprez muzycznych w Polsce, to tylko część atrakcji, które zaserwuje przyjezdnym High Festival Silesia – zapowiadają organizatorzy.

- Stadion Śląski to nie tylko miejsce wielkich sportowych wydarzeń, ale także dużych wydarzeń artystycznych z udziałem popularnych wykonawców. Jestem przekonany, że i tym razem każdy znajdzie coś dla siebie – zaprasza marszałek Wojciech Saługa.

Linki do stron zewnętrznych
High Festival - strona internetowa 


tagi: