Lekkoatletyka dla każdego

 Plakat imprezy Plakat imprezy
Wstęp na Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim będzie bezpłatny

Organizująca zawody Fundacja Kamili Skolimowskiej odniosła się do rezygnacji Anity Włodarczyk ze startu w 9. Memoriale Kamili Skolimowskiej: „Z wielką przykrością przyjęliśmy informację o rezygnacji Anity Włodarczyk z udziału w Memoriale. Zdajemy sobie sprawę, że wielu kibiców może czuć się tą decyzją bardzo zawiedzionych. Anita mocno angażowała się w promocję rozgrywanego po raz pierwszy na Stadionie Śląskim Memoriału, uczestniczyła m.in. w konferencji prasowej inaugurującej sprzedaż biletów. Anita Włodarczyk zawsze była bardzo ważną postacią Memoriału, współtworzyła jego historię. To podczas zawodów poświęconych pamięci Kamili Skolimowskiej po raz pierwszy rzuciła młotem ponad 80 m i ustanowiła aktualny rekord świata. Kibice mieli pełne prawo liczyć na emocjonujący konkurs z udziałem światowej dominatorki rzutu młotem także na legendarnym chorzowskim Kotle Czarownic. Dlatego też Fundacja Kamili Skolimowskiej podjęła decyzję, że wstęp dla kibiców na 9. Memoriał Kamili Skolimowskiej będzie bezpłatny. Oczywiście wszyscy, którzy dotychczas kupili bilety, otrzymają zwrot pieniędzy” – głosi oświadczenie Fundacji Kamili Skolimowskiej organizującej Memoriał.

Osoby, które zakupiły bilety za pośrednictwem stron KupBilet lub Eventim, otrzymają zwrot kosztów po wypełnieniu i odesłaniu formularza zwrotu dostępnego na stronach operatorów.

Aby dokonać zwrotu biletów zakupionych na stronie eBilet należy wysłać wiadomość pod adres e-mail: rezerwacje@ebilet.pl, podając informację o chęci zwrotu biletu oraz numer rezerwacji. Jeżeli rezerwacja została opłacona przelewem, należy podać numer rachunku bankowego. W przypadku płatności kartą nastąpi automatyczny zwrot środków na kartę.

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych (m.in. Empik, Media-Markt, Saturn) mogą zostać zwrócone w miejscu zakupu za okazaniem paragonu.


Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się 22 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Początek o godz.16.00. W mityngu wystąpią gwiazdy światowej lekkoatletyki, m.in. Caster Semenya, Piotr Małachowski, Piotr Lisek, Tom Walsh, Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki i Justyna Święty-Ersetic.

Linki do stron zewnętrznych
KupBilet
Eventim
tagi: