Nagrody w dziedzinie sportu - 2010

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego
za wybitne osiągniecia sportowe zawodników w 2009 roku

L.P. IMIĘ I NAZWISKO DYSCYPLINA / KATEGORIA WIEKOWA KLUB OSIĄGNIĘCIA
1 PAWEŁ JARCZYK KARATE KYOKUSHIN / JUNIOR RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE RUDA ŚLĄSKA 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
2 MAREK PARTUŚ KARATE KYOKUSHIN / SENIOR RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE RUDA ŚLĄSKA 3 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH EUROPY SENIORÓW
3 PAULINA SZULA PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
4 DOMINIKA GAWEŁCZYK PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
5 ALEKSANDRA BIAŁAS AKROBATYKA SPORTOWA / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
6 KATARZYNA CHLEBISZ AKROBATYKA SPORTOWA / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
7 MARTYNA SZYMAŃSKA SZERMIERKA / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW
8 DOMINIKA MOSLER SZERMIERKA / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW
9 MAŁGORZATA BEREZA SZERMIERKA / SENIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
10 MAGDALENA RUSZKOWSKA SZERMIERKA / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
11 JULITA GŁOWACKA SZERMIERKA / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
12 OLAF PARUZEL LEKKA ATLETYKA / MŁODZIEŻOWIEC KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 3 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY MŁODZIEŻOWCÓW
13 MARTA PIASECKA PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
14 WOJCIECH KACZMAREK PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
15 JANUSZ ROKICKI LEKKA ATLETYKA / SENIOR KLUB SPORTOWY MOSIR CIESZYN 2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
16 MARCIN ŁAWRESZUK LEKKA ATLETYKA / JUNIOR MOSM TYCHY 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
17 EWELINA SKOCZYLAS LEKKA ATLETYKA / JUNIOR CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
18 KATARZYNA PAWLIK PŁYWANIE / SENIOR WSSIR START KATOWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY SENIORÓW
19 MATEUSZ MICHALSKI PŁYWANIE / SENIOR WSSIR START KATOWICE 2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
20 KAROLINA HAMER PŁYWANIE / SENIOR WSSIR START KATOWICE 2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
21 PIOTR SZYMALA KARATE / SENIOR KLUB SPORTOWY SHINDO CIESZYN 3 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
22 KATARZYNA GWIAZDOŃ LEKKA ATLETYKA / JUNIOR MŁODSZY MOSIR MYSŁOWICE 2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
23 MARTA PUDA SZERMIERKA / JUNIOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
24 ŁUKASZ CHMIEL PŁYWANIE / JUNIOR CSIR MOS DĄBROWA GÓRNICZA 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
25 MARTA JANKOWSKA PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
26 KAROL ZACZYŃSKI PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
27 MIKOŁAJ MACHNIK PŁYWANIE / JUNIOR KLUB SPORTOWY AZS AWF KATOWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
28 MAGDALENA KĘPKA BIATHLON / JUNIOR BLKS ŻYWIEC 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
29 WOJCIECH HULBÓJ BIATHLON / JUNIOR BLKS ŻYWIEC 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
30 MAREK FIRLEJ BIATHLON / JUNIOR BLKS ŻYWIEC 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
31 MATEUSZ WOLNY ZAPASY / JUNIOR MKZ UNIA RACIBÓRZ 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
32 DAWID KARECIŃSKI ZAPASY / JUNIOR K.S. POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
33 IZABELA STRZAŁKA ZAPASY / JUNIOR ZKS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
34 ADRIAN HAJDUK ZAPASY / JUNIOR ZKS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
35 ŁUKASZ PILARZ KAJAK-POLO / MŁODZIEŻOWIEC SET KANIÓW 3 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY MŁODZIEŻOWCÓW
36 ANNA WERNER KAJAKARSTWO / JUNIOR UKS OLIMPIJCZYK NOWE CHECHŁO 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
37 MARCIN ŻOŁNA KAJAKARSTWO / JUNIOR MOSM TYCHY 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
38 KAROLINA NAJA KAJAKARSTWO / MŁODZIEŻOWIEC MOSM TYCHY 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY MŁODZIEŻOWCÓW
39 JOANNA KAMIŃSKA ŁUCZNICTWO / JUNIORKA MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW
40 MAGDALENA STELMACH BOKS / JUNIORKA KUKS CARBO GLIWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
41 ALEKSANDRA NOWAK TAEKWON-DO ITF / SENIOR CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
42 MARTYNA KISIEL TAEKWON-DO ITF / SENIOR KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW
43 KAMILA KUBIS TAEKWON-DO ITF / JUNIOR KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW 3 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
44 IZABELA WEINHOLD BRYDŻ SPORTOWY / JUNIORKA BRYDŻOWY UKS MDK BYTOM 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIOREK
45 MATEUSZ MROCZKOWSKI BRYDŻ SPORTOWY / JUNIOR MŁODSZY PIAST GLIWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
46 ADAM ŚMIESZKOŁ BRYDŻ SPORTOWY / JUNIOR MŁODSZY PIAST GLIWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
47 MAGDALENA HOLEKSA BRYDŻ SPORTOWY / JUNIOR PIAST GLIWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
48 MONIKA HOJNISZ BIATHLON / JUNIORKA MŁODSZA UKS LIDER KATOWICE 2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
49 SEBASTIAN CECOT GIMNASTYKA SPORTOWA / JUNIOR UKS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
50 ARTUR PIÓRO PŁYWANIE / SENIOR MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE REKORD ŚWIATA
51 BARBARA SANOCKA ORIENTACJA SPORTOWA / JUNIOR UKS KOMETA GLIWICE 1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW