Nagrody w dziedzinie sportu - 2013

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego
za wybitne osiągniecia sportowe zawodników w 2012 roku

L.P. IMIĘ I NAZWISKO DYSCYPLINA / KATEGORIA WIEKOWA KLUB OSIĄGNIĘCIA
1 Bartłomiej Kłusek skoki narciarskie / junior LKS "Klimczok-Bystra" Bystra 2 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów
2 Paweł Klisz biegi narciarskie / junior LKS Klimczok-Bystra" Bystra 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
3 Aleksander Zniszczoł skoki narciarskie / junior KS "Wisła Ustronianka" Wisła 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów
4 Tomasz Byrt skoki narciarskie / junior KS "Wisła Ustronianka" Wisła 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów
5 Piotr Kantor siatkówka plażowa / młodzieżowiec MKS Dąbrowa Górnicza 1 miejsce na Mistrzostwach Świata Młodzieżowców
6 Bartosz Łosiak siatkówka plażowa / młodzieżowiec KS Jastrzębie Borynia 1 miejsce na Mistrzostwach Świata Młodzieżowców
7 Sara Jezierzańska zapasy / juniorka LKS "Dąb" Brzeźnica 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek
8 Paula Kozłow zapasy / juniorka LKS "Dąb" Brzeźnica 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek
9 Rafał Smoleń lekka atletyka / junior MKS SMS Victoria Racibórz 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów
10 Krzysztof Brzozowski lekka atletyka / junior MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów
11 Łukasz Gurtkiewicz lekka atletyka / junior MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
12 Jagoda Zagała szermierka / juniorka GKS Piast Gliwice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek
13 Sebastian Majgier szermierka / junior GKS Piast Gliwice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
14 Sebastian Matuszyński lekka atletyka / junior KS MOSiR Cieszyn 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów
15 Gabriela Patoła lekka atletyka / juniorka KS MOSiR Cieszyn 1 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek
16 Mirosław Madzia lekka atletyka / senior KS MOSiR Cieszyn 3 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów
17 Katarzyna Słomka lekka atletyka / juniorka KS MOSiR Cieszyn 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek
18 Janusz Rokicki lekka atletyka / senior KS MOSiR Cieszyn 2 miejsce na Igrzyskach Paraolimpijskich
19 Mateusz Żymańczyk pływanie / junior KS AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
20 Kacper Klich pływanie / junior KS AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
21 Michał Poprawa pływanie / junior KS AZS AWF Katowice 2 miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów
22 Łukasz Kudła pływanie / junior KS AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
23 Grzegorz Kłos pływanie / junior KS AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
24 Dawid Ersetic zapasy / junior MKZ Unia Racibórz 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
25 Arkadiusz Gucik zapasy / junior MKZ Unia Racibórz 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
26 Arkadiusz Szeja zapasy / junior GKS Piast Wola 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
27 Dominika Mosler szermierka / młodzieżowiec KS AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
28 Laura Grzyb boks / juniorka BKS "Jastrzębie" Jastrzębie-Zdrój 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek
29 Tomasz Hamerlak lekka atletyka / senior BZSR Start Bielsko-Biała 1 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów
30 Janusz Wojnarowicz judo / senior GKS "Czarni" Bytom 3 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów
31 Beata Pacut judo / juniorka GKS "Czarni" Bytom 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek
32 Magdalena Wichrowska boks / seniorka GUKS Carbo Gliwice 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Seniorek
33 Karol Witański skoki do wody / junior UKS "Auerbach" Tychy 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
34 Angelika Stępień lekka atletyka / juniorka TL "Pogoń" Ruda Śląska 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek
35 Bartosz Muszer skoki do wody / junior MKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
36 Patryk Rabstajn gimnastyka sportowa / junior MKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
37 Sebastian Gawroński gimnastyka sportowa / junior MKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
38 Monika Hojnisz biathlon / juniorka UKS "Lider" Katowice 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek
39 Magdalena Wróbel skoki do wody / juniorka Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek
40 Ireneusz Kwaśny hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
41 Mariusz Orzeł hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
42 Krystian Wlosz hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
43 Michał Laszczyk hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
44 Mateusz Hulbój hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
45 Maciej Wieczorek hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
46 Bartosz Szotek hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
47 Kamil Gryma hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
48 Farid Girgis hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
49 Dariusz Pazur hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
50 Dawid Szlachta hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
51 Kamil Duda hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
52 Wojciech Hećko hokej na trawie / junior MKS Siemianowice Śląskie 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
53 Patryk Czakon biathlon / junior KS AZS AWF Katowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
54 Michał Ostrowski boks / młodzieżowiec KS Cios-Adamek Gilowice 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów