Sezon rabatowy na Szlaku Zabytków Techniki

 Zdjęcie Zdjęcie
Po raz czwarty rusza program rabatowy Szlaku Zabytków Techniki. Od jesieni do wiosny przemysłowe historie województwa śląskiego można odkrywać z 20% zniżką

W kolejnej edycji programu rabatowego Szlaku Zabytków Techniki uczestniczy aż 9 obiektów. Oprócz Gwiazd Techniki: Zabytkowej Kopalni Srebra – obiektu Światowego Dziedzictwa UNESCO, Kopalni Guido w Zabrzu, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i Muzeum Browaru Żywiec do programu dołączyły: Muzeum Śląskie w Katowicach, obiekty zabrzańskiego kompleksu Sztolni Królowa Luiza, Szyb Maciej w Zabrzu, Muzeum Hutnictwa Cynku – Walcownia w Katowicach oraz Muzeum Rzemiosł Dawnych – Stary Młyn w Żarkach.

Zasady uczestnictwa pozostały niezmienne. Kto odwiedzi jeden z obiektów objęty programem, ten może otrzymać 20% zniżki przy zakupie biletu w kolejnym z nich. Poznawać industrialne dziedzictwo regionu i oszczędzać będzie można aż przez 6 miesięcy. Bilety wstępu do obiektów będą dostępne po okazyjnej cenie do końca kwietnia 2018 r.

Program rabatowy jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Aby skorzystać z rabatu należy zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę) albo datowany bilet wstępu w obiekcie biorącym udział w programie.

Przykładowo dzięki tej promocji grupa pięciu znajomych chcących w weekend wybrać się z wyprawą w najgłębsze i najbardziej surowe rejony Kopalni Guido może zaoszczędzić 49 zł. Podsumowując, na trasę Mroki Kopalni Poziom 355 jedna osoba wchodzi za darmo.

Akcja zniżkowa obejmuje najpopularniejsze wśród zwiedzających obiekty Szlaku Zabytków Techniki. Można w nich poznać, dotknąć, a nawet posmakować przemysłowej historii regionu. Te miejsca po prostu trzeba odwiedzić.

Szczegóły akcji w Regulaminie programu rabatowego.

Załączniki
Cennik programu rabatowego [PDF 320,5kB]
Regulamin programu rabatowego [PDF 323,2kB]

Linki do stron zewnętrznych
Szlak Zabytków Techniki - strona internetowa 


tagi: