Mamy Program Ochrony Środowiska
Sejmik Województwa Śląskiego uchwalił „Program Ochrony Środowiska dla województwa śląskiego do roku 2019 z uwzględnieniem perspektywy do roku 2024”
Sejmik Województwa Śląskiego uchwalił „Program Ochrony Środowiska dla województwa śląskiego do roku 2019 z uwzględnieniem perspektywy do roku 2024”
W związku z sygnałami dotyczącymi przypadków powoływania się przez firmy prowadzące działalność szkoleniową z zakresu ochrony środowiska na współpracę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego informujemy, że Urząd nie uczestniczy w realizacji przedsięwzięć o charakterze komercyjnym oraz nie udziela firmom zgody na świadczenie usług szkoleniowych z zakresu ochrony środowiska
Finał regionalny konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”
W Katowicach odbyło się spotkanie pracowników urzędów marszałkowskich województw: śląskiego, mazowieckiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego, którzy realizują zadania z zakresu ochrony środowiska.
Zagłosuj na dęby ze Śląskiego. W zmaganiach biorą udział drzewa z Kalet i Ustronia
Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił dwa konkursy: na prowadzenie wypasu owiec i kóz oraz promujący Program Owca PLUS
Przyjęto Wojewódzki Program Aktywizacji Gospodarczej oraz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Beskidów i Jury Krakowsko-Częstochowskiej – Owca Plus do roku 2020
Do 22 maja 2015 roku można zgłaszać uwagi do projektu „Programu Ochrony Środowiska dla Województwa Śląskiego do roku 2019 z uwzględnieniem perspektywy do roku 2024” oraz prognozy jego oddziaływania na środowisko
Już po raz drugi zorganizowano konferencję „Zadbajmy o wodę na wsi”
Nagrodzono osoby wyróżniające się w działalności proekologicznej