Korzystanie ze środowiska - nowe terminy składania sprawozdań
Opłaty za korzystanie ze środowiska wraz z zestawieniami informacji począwszy od tego roku składać należy w systemie rocznym do 31 marca roku następnego
Opłaty za korzystanie ze środowiska wraz z zestawieniami informacji począwszy od tego roku składać należy w systemie rocznym do 31 marca roku następnego
W województwie śląskim gościł Marcin Korolec
Ruszają konsultacje
W dniach 24-28 czerwca br. w Brukseli odbył się Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii. Jest to największe wydarzenie w Brukseli organizowane corocznie przez Dyrekcję Generalną ds. Środowiska Komisji Europejskiej.
Po raz trzynasty rozstrzygnięto konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
Plebiscyt na Drzewo Roku 2013
Kolejny konkurs w ramach programu CIP Eko-innowacje
Powstał wiodący europejski ośrodek badawczy, w którym będą rozwijane i opracowywane nowe procesy i technologie z obszaru czystych technologii węglowych
Rozstrzygnięto tegoroczne konkursy w ramach Programu Aktywizacji Gospodarczej oraz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Beskidów i Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Owca Plus na lata 2010-2014
Słoneczne systemy grzewcze w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji