Rammstein na Stadionie Śląskim

 graf. materiały organizatora graf. materiały organizatora
Niemiecki zespół industrial metalowy zagra 24 lipca przyszłego roku w ramach trasy Europe Stadium Tour promującej nowy album

17 września Rammstein ogłosił na swojej stronie: „Prawie gotowe! Nagrania orkiestry i chóru w Mińsku do siódmego studyjnego albumu”. Dodatkowo, zespół opublikował dwa zdjęcia z cytatem z piosenki „Adios”, co także może być interpretowane jako wezwanie do działania dla Rammstein: „Skrzypce płoną z piskiem, harfy przecinają ciało [„Geigen brennen mit Gekreisch, Harfen schneiden sich ins Fleisch”]”.

Już od prawie dziesięciu lat fani zespołu Rammstein czekają na kontynuację „Liebe Ist Für Alle Da”. Reakcja na informację o nowej płycie szybko obiegła świat.

Równolegle do ukazania się niezatytułowanego jeszcze albumu (planowana premiera: wiosna 2019) zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku. Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach. Będzie się można o tym przekonać 24 lipca 2019 r., kiedy to zespół zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Bilety w cenie od 198 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku 8 listopada od godz. 10.00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż biletów dla FANCLUBU LIFAD rozpocznie się w poniedziałek 5 listopada o 10.00 i potrwa do środy 7 listopada do 10.00.

Filmy
tagi: