Sylwester Szczęścia w Parku Śląskim

 Sylwestrowa Moc Przebojów. graf. mat. organizatora Sylwestrowa Moc Przebojów. graf. mat. organizatora
Plejada gwiazd wystąpi w trakcie sylwestrowej imprezy w Parku Śląskim

Na Polach Marsowych będzie można usłyszeć m.in: Beatę Kozidrak i Bajm, Dodę, Marylę Rodowicz, Cleo, Ralpha Kamińskiego, Dawida Kwiatkowskiego, Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Lady Pank, LemON, Enej, Feel i Anię Dąbrowską. Do tego grona dołączył ostatnio Michael Patrick Kelly, z kultowego zespołu The Kelly Family.

„Z nowymi nadziejami i w znakomitym towarzystwie przywitamy wspólnie Nowy Rok w Parku Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny rozgrzeje Śląskie, a muzyczne gwiazdy zadbają o fantastyczną oprawę sylwestrowej imprezy. Wspólnie z telewizją Polsat, która obchodzi w tym roku jubileusz trzydziestolecia działalności, zapraszam wszystkich do spędzenia tej wyjątkowej nocy na wspólnej zabawie w Parku Śląskim. Przywitajmy Nowy Rok w towarzystwie gwiazd muzyki, bawiąc się w rytm największych hitów” – podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

Ubiegłoroczną Sylwestrową Moc Przebojów oglądało w telewizji Polsat prawie 4 mln widzów. Zdaniem Krzysztofa Ibisza, prezentera i prowadzącego imprezę, w województwie śląskim jest znakomity klimat do świętowania.

„Czujemy tę energię, która płynie od mieszkańców Śląska. Tutaj ludzie kochają się bawić, a publiczność jest fantastyczna. Wierzę, że to będzie niezapomniana noc, z udziałem ponad dwudziestu artystów, tysięcy osób w Parku Śląskim i milionów przed telewizorami, chcemy z uśmiechem przywitać Nowy Rok” – mówił w trakcie konferencji zapowiadającej wydarzenie Krzysztof Ibisz.

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia o 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w PolsatGo. Na wyjątkowe przywitanie Nowego Roku zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Dla uczestników wydarzenia będą dostępne miejsca parkingowe w Parku Śląskim.

Zarząd Transportu Metropolitalnego zapowiada dodatkowe kursy na największą w regionie imprezę sylwestrową. Udogodnienia, które ułatwią dojazdy i powroty z Parku Śląskiego w Chorzowie, zostaną wprowadzone na kilkunastu liniach autobusowych i tramwajowych.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Sylwestrowa Moc Przebojów. graf. mat. organizatora Parkingi. graf. Park Śląski Zarząd Transportu Metropolitalnego - dodatkowe kursy Sylwestrowa Moc Przebojów. graf. mat. organizatora

Linki do stron zewnętrznych
Sylwestrowa Moc Przebojów w Parku Śląskim - INFORMATOR UCZESTNIKA
Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - parkingi
Komunikacja miejska ZTM w Sylwestra i Nowy Rok

Filmy