Umiejętności, doświadczenie i wynik

 Zdjęcie Zdjęcie
10 grudnia w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbędzie się konferencja naukowa „Umiejętności, doświadczenie i wyniki” skierowana do nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów

Głównym prelegentem wydarzenia będzie Krzysztof Kaliszewski, polski lekkoatleta, trener Anity Włodarczyk.

„Konferencja będzie wyjątkową okazją dla pedagogów i trenerów by skorzystać z ogromnego doświadczenia i wiedzy trenera Kaliszewskiego oraz osób, które od lat zajmują się kształtowaniem sportowych umiejętności młodzieży. Anita Włodarczyk jest naszą ambasadorką a jako województwo, które posiada najlepszy obiekt lekkoatletyczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie, wspólnie szukamy jej następców” – powiedział marszałek Jakub Chełstowski, który wraz z JM prorektorem prof. dr hab. Adamem Zającem patronują wydarzeniu.

Jak zapowiadają organizatorzy, uczestnicy konferencji zmierzą się z pytaniem jak szkolić i trenować dzieci i młodzież by w przyszłości mogły osiągać sukcesy na arenach międzynarodowych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 panelem pt „Specyfika kształtowania zdolności szybkościowo-siłowych wśród dzieci i młodzieży”, który poprowadzi trener Krzysztof Kaliszewski. Drugim prelegentem będzie pracownik AWF Katowice, trener przygotowania motorycznego – dr hab. Artur Gołaś, który poprowadzi panel pt. „Nawyk Sukcesu”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

10 grudnia 2019r. godz.10.00, aula Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie  Zdjęcie
tagi: